همه چیز درباره اهمیت زیرساخت دورکاری

1402/10/11
54 بازدید

صاحبان مشاغل باید از اهمیت زیرساخت دورکاری مطلع باشند!! پیشرفت فناوری علاوه بر گسترش کسب و کارها سبب تسهیل بسیاری از امور شرکت ها و سازمان های مختلف شده است.

صاحبان مشاغل باید از اهمیت زیرساخت دورکاری مطلع باشند!! پیشرفت فناوری علاوه بر گسترش کسب و کارها، سبب تسهیل بسیاری از امور شرکت ها و سازمان های مختلف شده است. دورکاری که به عنوان دستاورد حائز اهمیت پیشرفت تکنولوژی محسوب می‌شود در بستر مناسبی از زیرساخت ها قابل اجرا می باشد. در واقع زیرساخت هایی چون اینترنت پر سرعت، نرم افزارهای اختصاصی، ترمینال سرور، فکس، تلفن گویا و… بستر مناسبی برای انجام وظایف کارکنان به صورت غیرحضوری می باشند. به عبارت دیگر، وجود زیرساخت دورکاری مناسب مولفه ی اصلی دورکاری است. مزایای دورکاری با استفاده از زیرساخت های مناسب نیز قابل افزایش می باشند. در مشاغلی مانند حسابداری، مدیریت انبارداری، طراحی وب سایت و نرم افزار و… که به حضور فیزیکی افراد نیاز چندانی ندارند، متناسب با فعالیت های کارکنان از زیرساخت های مناسب بهره می‌گیرند.

تشریح اهمیت زیرساخت دورکاری

اهمیت زیرساخت دورکاری و مزایای آن

با توجه به علاقه ی قابل توجه شرکت ها و کسب و کارها به فعالیت از راه دور کارکنان، میزان اهمیت زیرساخت دورکاری نیز افزایش یافته است. زیر ساخت دورکاری در واقع به تمامی ابزارها و تجهیزات مورد نیاز در راستای انجام فعالیت کارکنان به صورت غیرحضوری گفته می‌شود. بنابراین کیفیت فعالیت کارکنان به صورت غیرحضوری به کیفیت زیرساخت ها بستگی دارد.

فعالیت هایی چون شرکت در وبینار ها و جلسات، دسترسی به اطلاعات سیستم های موجود در شرکت، تبادل اطلاعات با سایر کارکنان، به روز رسانی داده ها، اجرای تغییرات، ارتباط با مشتریان و… همگی به تجهیزات و لوازم اختصاصی نیاز دارند. بنابراین وجود زیرساخت های مناسب اغلب ابعاد رشد و تلقی شرکت‌ها را فراهم می‌نماید. به طور کلی زیرساخت های نوین و اختصاصی سبب بهبود کیفیت و افزایش مزایای دورکاری می‌گردد. اهمیت زیرساخت دورکاری به طور خلاصه شامل موارد ذیل می باشد:

افزایش کارآیی کارکنان دور کار

بهبود فعالیت شرکت ها

افزایش مزایای دورکاری

بهبود خدمات ارائه شده به مشتریان

کاهش هزینه های سازمان

بهبود مدیریت کسب و کارها به صورت غیرحضوری

با توجه به اهمیت قابل توجه زیرساخت در رشد و توسعه کسب و کارها، گروه آسان ابر آماده ارائه خدمات مختلف در زمینه ی تهیه و ارتقاء بستر فعالیت دورکاری شرکت ها و مشاغل مختلف می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توان به سایتhttps://asanabr.ir    مراجعه نمود.

تحلیل اهمیت زیرساخت دورکاری و زیر ساخت های کاربردی

تحلیل اهمیت زیرساخت دورکاری و زیر ساخت های کاربردی

زیر ساخت دورکاری موردنیاز در مشاغل و شرکت های مختلف متناسب با فعالیت کارکنان دور کار متفاوت می باشد مشاغلی چون بازاریابی و فروش، حسابداری، طراحی وب، طراحی نرم افزار و… برای ارائه خدمات به زیر ساخت های متفاوتی نیاز دارند. به طور مثال حسابدار دور کار یک شرکت علاوه بر اینترنت پرسرعت به نرم افزار ریموت دسکتاپ جهت دسترسی به اطلاعات مالی شرکت نیاز دارد. در حالیکه مدیر یک شرکت علاوه بر ریموت دسکتاپ به ترمینال سرور، نرم افزارهای همگام سازی اطلاعات، نرم افزارهای برگزاری وبینار و… نیاز دارد. نرم افزارهای ترمینال سرور، ریموت دسکتاپ، برگزاری وبینار، ادغام اطلاعات، تلفن گویا، فکس و… از موارد مورد نیاز در فعالیت‌های غیرحضوری می باشند که توسط گروه آسان ابر به نحو احسن در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. مجموعه آسان ابر https://asanabr.ir  علاوه بر ارائه خدمات زیرساخت دورکاری، در زمینه ی امنیت سیستم، تحلیل و ارزیابی داده ها و ارتقاء سیستم فعالیت می‌کند.

اهمیت زیرساخت دورکاری و مزایای آن

با توجه به اینکه اهمیت زیرساخت دورکاری برای برخی از شرکت‌ها و مشاغل آشکار شده است، از نظر صاحبان مشاغل زیرساخت مناسب  به منزله ی ابزار موفقیت مشاغل به شمار می آید. زیرساخت های دورکاری  مزایا و فواید منحصر بفردی برای شرکتها به همراه دارند. ایجاد امکان فعالیت کارکنان و مدیران در ساعات مختلف شبانه روز، ایجاد امکان افزایش ساعات فعالیت کارکنان، افزایش کیفیت پاسخگویی به مشتریان، نظارت شبانه روزی مدیران بر فعالیت کارکنان و… از مزایای بستر مناسب می باشند. طراحی و ارتقاء زیرساخت‌های مناسب مشاغل مختلف از خدمات بارز مجموعه آسان ابر می باشند. جهت کسب آگاهی بیشتر در مورد خدمات این شرکت می‌توان به وب سایت https://asanabr.ir مراجعه نمود.

آخرین مقالات